ZTE nubia Pad 3D – Nowa Era Trójwymiarowej Technologii

ZTE nubia Pad 3D – Nowa Era Trójwymiarowej Technologii

Czy myślałeś, że tablety przeszły do lamusa? Myśl jeszcze raz! ZTE nubia Pad 3D to nie tylko kolejny tablet na rynku, ale prawdziwa rewolucja w świecie technologii. To urządzenie, które zmienia sposób, w jaki postrzegamy technologię i otwiera nowe możliwości dla twórców, artystów i przedsiębiorców.

Nieziemski Ekran i Moc w Twoich Rękach

Wyobraź sobie ekran, na którym obrazy niemal wychodzą poza jego ramy. Dzięki przekątnej 12.4 cala, odświeżaniu 120Hz i rozdzielczości 2.5K, ZTE nubia Pad 3D oferuje niezrównane wrażenia wizualne. Technologia Lightfield, stworzona przez amerykańską firmę Leia Inc., zapewnia trójwymiarowe doświadczenie, które dostosowuje się do kąta, pod jakim patrzysz na ekran. A wszystko to napędzane przez potężny procesor Qualcomm Snapdragon 888 i 8 GB pamięci RAM.

Aparat i Dźwięk Jak z Innej Galaktyki

Nie tylko wizualne doświadczenia są na najwyższym poziomie. ZTE nubia Pad 3D oferuje również możliwość tworzenia trójwymiarowych zdjęć i filmów dzięki zaawansowanym kamerom. A cztero-głośnikowy system audio Dolby Atmos zapewnia, że dźwięk jest równie imponujący jak obraz.

ZTE nubia Pad 3D

Wszechstronność w Każdym Calu

Dzięki systemowi Android i kompatybilności z popularnymi programami graficznymi jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów z różnych dziedzin. Czy jesteś projektantem, architektem, czy optykiem – ten tablet ma coś dla Ciebie.

Stworzony dla Twórców

Nowy tablet od ZTE nie jest tylko narzędziem pracy. To także źródło rozrywki i edukacji. Dzięki niemu możesz na nowo odkryć ulubione filmy, gry czy nawet rozmowy wideo z bliskimi. A dla najmłodszych użytkowników przygotowano specjalne edukacyjne treści w 3D.

ZTE nubia Pad 3D to nie tylko tablet. To inwestycja w przyszłość, która oferuje niezrównane możliwości w zakresie tworzenia, edukacji i rozrywki. Za cenę 5999 zł otrzymujesz urządzenie, które zrewolucjonizuje Twój świat technologii.

ZTE nubia Pad 3D

 

Na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

14 − 6 =