Mobilny Router ZTE MF985T

Mobilny Router ZTE MF985T: Szybkość i Wydajność w Twoich Rękach

ZTE MF985T to nowoczesny router mobilny, który wyróżnia się wsparciem dla technologii LTE CAT12, umożliwiającej błyskawiczne pobieranie danych z prędkością do 600Mb/s. To idealne rozwiązanie dla osób, które w codziennych obowiązkach zawodowych lub szkolnych potrzebują niezawodnego i szybkiego dostępu do Internetu. Internet stał się także platformą rozrywki, samodoskonalenia oraz społecznej interakcji po godzinach pracy czy nauki, co podkreśla znaczenie nieprzerwanego połączenia z siecią.

Jedną z kluczowych cech routera ZTE MF985T jest dwuzakresowe Wi-Fi 2×2, które gwarantuje doskonałe połączenie zarówno na pasmach 2.4 GHz (300 Mbps), jak i 5 GHz (866 Mbps). Dzięki temu, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, oglądasz filmy, czy grasz online, możesz liczyć na płynne i wydajne połączenie.

ZTE MF985T jest wyposażony w baterię o pojemności 3000mAh, która pozwala na pracę nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie lub dla tych, którzy chcą pozostać online podczas długich podróży. A po zakończeniu obowiązków, można spokojnie odpocząć, oglądając ulubiony serial lub przeszukując internetowe sklepy.

Różnorodność użytkowników to kolejny aspekt, w którym ZTE MF985T się wyróżnia. Urządzenie może obsługiwać jednocześnie aż do 32 użytkowników, co czyni go doskonałym wyborem nie tylko dla indywidualnych użytkowników, ale także dla małych firm, rodzin lub grup przyjaciół podróżujących razem.

Mobilny Router ZTE MF985T: Szybkość i Wydajność w Twoich Rękach

Jedną z wyjątkowych cech tego routera jest jego intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2.4 cala. Dzięki niemu konfiguracja i obsługa urządzenia staje się dziecinnie prosta. Prosty, minimalistyczny design oraz kompaktowe wymiary (116x67x15,5 mm) sprawiają, że router ten doskonale wpasuje się w każde otoczenie, czy to biuro, czy domowy kącik.

ZTE MF985T nie ogranicza się tylko do podstawowych funkcji. Oferuje szereg możliwości i wszechstronność dzięki złączom USB-C, nanoSIM, wyjściom na anteny zewnętrzne TS-9 oraz czytnikowi kart microSD. Zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak opcjonalny ręczny wybór pasm, pozwalają dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dodatkowo, dostępne online aktualizacje oprogramowania gwarantują, że router będzie zawsze zoptymalizowany i gotowy do działania.

ZTE MF985T to idealny towarzysz w cyfrowym świecie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, biurze czy na drodze. Za cenę około 349 zł, możesz cieszyć się komfortem korzystania z szybkiego Internetu, gdziekolwiek się znajdziesz. Teraz, dzięki ZTE MF985T, możemy być online, cokolwiek robimy i gdziekolwiek jesteśmy!

Na podstawie informacji prasowej

Dodaj komentarz

2 × pięć =