Beolab 8: Kompaktowy Design, Imponujące Brzmienie

Beolab 8: Kompaktowy Design, Imponujące Brzmienie

Firma Bang & Olufsen, znana z luksusowego sprzętu audio, wprowadziła na rynek nowy głośnik – Beolab 8. Ten innowacyjny produkt jest wynikiem niemal stuletniej tradycji firmy w przekraczaniu granic technologii dźwiękowej.

Kompaktowy Rozmiar, Imponujące Możliwości

Beolab 8 jest głośnikiem wyjątkowym ze względu na swoją kompaktową konstrukcję, która kryje w sobie niezwykłą moc akustyczną. Jest kompatybilny z innymi urządzeniami Bang & Olufsen, nawet tymi wyprodukowanymi w 1984 roku, co umożliwia stworzenie immersyjnego zestawu kina domowego. Z kolei w połączeniu z drugim głośnikiem Beolab 8, tworzy zestaw stereo o precyzyjnym i potężnym brzmieniu. Samodzielnie używany oferuje głęboki, intensywny bas, rzadko spotykany w urządzeniach o takich rozmiarach.

Innowacyjne Funkcje dla Najwyższej Jakości Dźwięku

Głośnik zawiera zaawansowane funkcje, takie jak kontrola szerokości wiązki, kompensacja pomieszczenia, adaptacyjne dostosowanie dźwięku, oraz technologia ultraszerokopasmowa. Te funkcje pozwalają na płynne przełączanie się między różnymi doświadczeniami słuchania, dostosowują dźwięk do akustycznych właściwości pomieszczenia i umożliwiają kierowanie „sweet spot” dźwięku na podstawie lokalizacji telefonu użytkownika.

Ponadczasowy Design i Wysoka Jakość Materiałów

Beolab 8 został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Jego jednoczęściowa aluminiowa obudowa, dostępna z drewnianymi listwami lub frontem z tkaniny, jest charakterystyczna dla produktów Bang & Olufsen. Gra świateł i cieni między zewnętrzną obudową a rdzeniem głośnika dodaje mu wizualnej lekkości.

Łączność i Wielofunkcyjność

Dzięki platformie Mozart Bang & Olufsen, Beolab 8 łatwo łączy się poprzez WiFi 6 i Bluetooth 5.3. Powerlink, dostępny zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i przewodowej, pozwala na przekształcenie Beolab 8 w głośnik systemowy kompatybilny z telewizorami i systemami audio marki.

CechaSzczegóły
KompatybilnośćZgodny z urządzeniami Bang & Olufsen, nawet tymi wyprodukowanymi w 1984 roku
Konfiguracja DźwiękuStereo (w zestawie z drugim głośnikiem), intensywny bas jako pojedynczy głośnik
Głośniki– Głośnik wysokotonowy: 16 mm- Głośnik średniotonowy: 3″ – Głośnik niskotonowy: 5,25″
Funkcje– Kontrola szerokości wiązki- Kompensacja pomieszczenia- Adaptacyjne dostosowanie dźwięku- Technologia ultraszerokopasmowa
PlatformaPlatforma Mozart Bang & Olufsen
ŁącznośćWiFi 6, Bluetooth 5.3, Powerlink (bezprzewodowy i przewodowy)
DesignJednoczęściowa aluminiowa obudowa, dostępna z drewnianymi listwami lub frontem z tkaniny
InterfejsSzklany interfejs na górze głośnika
Opcje MontażuUchwyt sufitowy, stojak podłogowy, stojak stołowy
EkologiaFilozofia od kołyski do kołyski, materiały wysokiej jakości, wymienne moduły
Dostępność w PolsceSalony wystawowe w Warszawie. Bang & Olufsen Warszawa, ul. Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa Bang & Olufsen Powązkowska, ul. Powązkowska 40, 01-797 Warszawa

 

Dodaj komentarz

dwa × 5 =