Przewodnik po Najnowszych Słuchawkach LAMAX

Przewodnik po Najnowszych Słuchawkach LAMAX

W Nowym Roku LAMAX otwiera przed nami drzwi do świata pełnego muzycznych możliwości. Z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników, firma wprowadza na rynek serię innowacyjnych słuchawek, które nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku, ale także spełniają indywidualne wymagania melomanów, podróżników i miłośników bezprzewodowej swobody.

LAMAX HighComfort ANC – Te słuchawki, w cenie 449,00 zł, oferują nie tylko doskonałe brzmienie, ale także stanowią prawdziwą ucztę dla zmysłów. Dzięki technologii aptX HD użytkownik doświadczy muzyki w zupełnie nowym wymiarze. Aktywna redukcja szumów z technologią hybrydową zapewnia spokojne środowisko do słuchania muzyki, pomijając zewnętrzny zgiełk. Wyjątkowy design i długotrwała bateria to dodatkowe atuty tych słuchawek.

LAMAX Heroes General1W cenie 269,00 zł, te słuchawki gamingowe przenoszą doświadczenie grania na zupełnie nowy poziom. Z czułymi 53-milimetrowymi przetwornikami i minimalnym opóźnieniem, zapewniają intensywne wrażenia dźwiękowe. Ergonomiczny kształt i wysokiej jakości mikrofon to kolejne zalety, które sprawią, że nawet najdłuższe sesje gamingowe będą prawdziwą przyjemnością.

LAMAX Tones1 Za 159,00 zł, te słuchawki umożliwiają słuchanie muzyki przez 8 godzin na jednym ładowaniu, z dodatkowymi 32 godzinami zapewnionymi przez kompaktowe etui ładujące. Są one idealne dla osób aktywnych, zapewniając wysoką jakość dźwięku i intuicyjne sterowanie.

LAMAX Dots3 ANCW cenie 284,90 zł, oferują zaawansowaną aktywną redukcję szumów (ANC) i doskonałą jakość dźwięku. Z 10 godzinami odtwarzania na jednym ładowaniu i dodatkowymi 32 godzinami mocy zapewnionymi przez etui ładujące, są idealne dla tych, którzy cenią sobie długotrwałe sesje słuchania muzyki.

LAMAX Clips ANCRównież za 284,90 zł, te bezprzewodowe słuchawki douszne z hybrydowym reduktorem szumów ANC zapewniają niezakłócone, wysokiej jakości doznania dźwiękowe. Z 10 godzinami ciągłego odtwarzania i dodatkowymi 34 godzinami w etui, są doskonałym towarzyszem na każdą aktywność.

Każdy z tych produktów jest dostępny w sieci sklepów takich jak Media Expert, Sferis, Morele, Allegro, GoCam, eKamery, Empik. LAMAX zapewnia więc szeroki wybór dla różnych grup odbiorców, oferując wysokiej jakości rozwiązania audio na nadchodzący rok.

Na podstawie informacji prasowej

Dodaj komentarz

3 × 3 =