ASUS Vivobook Classic

ASUS Vivobook Classic – Nowa Odsłona Wszechstronnych Laptopów dla Każdego

ASUS wprowadza na rynek pięć odświeżonych modeli z popularnej serii Vivobook Classic. Te wszechstronne laptopy codziennego użytku, w tym ASUS Vivobook 14 X1404 i X1405, Vivobook 15 X1504, Vivobook 16 X1605 oraz Vivobook 17 X1704, oferują kombinację wydajności, stylu i innowacji.

Moc i Wydajność

Wszystkie modele są wyposażone w najnowsze procesory Intel Core 7 (Seria 1) z 16 GB pamięci RAM i do 1 TB pamięci SSD. Takie parametry zapewniają płynną pracę w różnorodnych zastosowaniach. Dodatkowo, system chłodzenia z podwójnym wentylatorem IceBlade i do dwóch rurek cieplnych zapewnia cichą i skuteczną pracę urządzenia. Długotrwała bateria o pojemności do 50 Wh zapewnia większą swobodę użytkowania, a technologia WiFi 6 gwarantuje ultrszybkie połączenia.

Wizualne Wrażenia i Design

ASUS Vivobook 16 wyróżnia się wyświetlaczem o rozdzielczości 2.5K (2560 x 1600) i odświeżaniem 144 Hz, pokrywającym 100% gamy kolorów sRGB. Modele 14 i 16 mają wyświetlacze o proporcjach 16:10, natomiast modele 15 i 17 posiadają szerokoekranowe wyświetlacze 16:9, z precyzyjnym ekranem dotykowym w modelu 15. Wszystkie wyświetlacze mają certyfikat TÜV Rheinland, co świadczy o ich niskim poziomie niebieskiego światła i komforcie dla oczu.

ASUS Vivobook Classic

Praktyczność i Innowacje

Laptopy oferują szereg funkcji ułatwiających pracę, w tym technologię ASUS AI do redukcji szumów, a także aplikacje takie jak GlideX, MyASUS i ScreenXpert. Dodatkowo, ASUS Vivobook 16 ma opcjonalny ASUS NumberPad 2.0 (tylko w modelach 14-calowych) i sensor odcisków palców na touchpadzie. Wszystkie modele są chronione przez ASUS Antimicrobial Guard Plus, co redukuje transmisję wirusów i bakterii.

Trwałość i Ekologia

Laptopy Vivobook Classic zostały przetestowane zgodnie z rygorystycznymi standardami wojskowymi MIL-STD-810H, zapewniając ich wytrzymałość. Ponadto, opakowania są w 100% nadające się do recyklingu, a efektywność energetyczna urządzeń przewyższa standardy ENERGY STAR.

Wniosek

Nowa seria ASUS Vivobook Classic łączy w sobie zaawansowaną technologię, stylowy design i dbałość o środowisko. Jest to doskonały wybór dla osób szukających niezawodnego, wydajnego i estetycznie dopracowanego laptopa do codziennego użytku.

Dodaj komentarz

jeden × 5 =