ASUS i ROG Prezentują Nowe Monitory

ASUS i Republic of Gamers (ROG) Prezentują Monitory na CES 2024

ASUS i Republic of Gamers (ROG) zaprezentowały na targach CES 2024 ekscytującą gamę monitorów przeznaczonych do gier, profesjonalnego tworzenia treści, pracy hybrydowej oraz rozrywki. ROG kontynuuje innowacje w dziedzinie monitorów do gier, wprowadzając 39-calowy zakrzywiony monitor OLED ROG Swift OLED PG39WCDM, 32-calowy PG32UCDP – pierwszy na świecie dwumodalny monitor do gier z funkcją zwiększania częstotliwości odświeżania, umożliwiającą przełączanie między trybami 4K 240 Hz i FHD 480 Hz – oraz PG27AQDP, najszybszy na świecie 27-calowy monitor OLED.

Dodatkowo, ROG ujawnił nagrodzony Monitor Light Bar ALB01 oraz Ergo Monitor Arm AAS01, które ulepszają każdą konfigurację gamingową.

Dla twórców treści, ASUS przedstawił ProArt Display PA278CFRV, ekologiczny monitor QHD (2560 x 1440) IPS z 95% pokryciem DCI-P3 oraz USB-C z dostarczaniem mocy 96 W, idealny dla użytkowników laptopów Windows i MacBook. ASUS zaprezentował również trzy przenośne monitory, w tym ZenScreen Fold OLED MQ17QH – pierwszy na świecie składany przenośny monitor OLED – oraz ZenScreen MB229CF o częstotliwości 100 Hz i ZenScreen MB166CR z obrotowym podstawkiem.

Wszystkie monitory ASUS zawierają ASUS DisplayWidget Center, aplikację pozwalającą na dostosowywanie ustawień monitora myszą zamiast przyciskami na monitorze.

Innowacje w Monitorach ROG OLED

Nowy 39-calowy monitor ROG Swift OLED PG39WCDM to kolejny krok w immersyjnej technologii gier. Oprócz tego, ROG Swift OLED PG32UCDP to pierwszy na świecie dwumodalny monitor do gier, a ROG Swift OLED PG27AQDP to najszybszy na świecie 27-calowy monitor OLED.

Monitory te wyposażone są w najnowsze technologie ROG OLED i META, osiągając 30% wyższy poziom jasności i do 20% szerszy kąt widzenia niż ich poprzednicy. Ponadto, technologia Extreme Low Motion Blur (ELMB) zapewnia jeszcze ostrzejszy i wyraźniejszy ruch w szybkich grach.

ASUS i ROG Prezentują Nowe Monitory

ROG Swift OLED PG32UCDM – Pierwszy Monitor ROG z Dolby Vision

Nadchodzący monitor ROG Swift OLED PG32UCDM będzie pierwszym monitorem ROG oferującym Dolby Vision, dostarczając zachwycających wizualnie obrazów z szeroką gamą kolorów, jasnością, szczegółowością i wyjątkowym kontrastem.

Innowacje w Monitorach dla Twórców Treści

ProArt Display PA278CFRV to 27-calowy monitor IPS QHD, który zapewnia wyjątkową wierność i precyzję kolorów dla każdego przedsięwzięcia artystycznego. Monitor ten jest również zgodny ze standardami EPEAT Gold, co świadczy o zobowiązaniu ASUS do minimalizowania wpływu na środowisko.

Przenośne Monitory ZenScreen dla Produktywności w Ruchu

ASUS ZenScreen Fold OLED MQ17QH to pierwszy na świecie składany przenośny monitor OLED. Jest to przełom w dziedzinie przenośnych monitorów, łącząc wyjątkową przenośność z wysoką wydajnością.

Dodaj komentarz

trzy + 13 =