Epomaker DynaTab 75X

Epomaker DynaTab 75X – Nowa Klawiatura Mechaniczna dla Profesjonalistów i Graczy

Epomaker wprowadza na rynek nową klawiaturę mechaniczną, która ma szansę zrewolucjonizować rynek – DynaTab 75X. Łącząc eleganckie wzornictwo z najwyższą funkcjonalnością, model ten kierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i graczy.

Kompaktowy układ 75% oszczędzający miejsce na biurku

DynaTab 75X wyróżnia się kompaktowym układem 75%, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających efektywności przestrzennej bez rezygnowania z pełnej funkcjonalności. Klawiatura wyposażona jest w dostosowywalne podświetlenie RGB, umożliwiające personalizację stanowiska pracy czy gamingowego.

Epomaker DynaTab 75X

Innowacyjna struktura i dot-matrix screen

Niezwykłą cechą DynaTab 75X jest zastosowanie struktury gasket z 540 diodami RGB tworzącymi ekran dot-matrix. Ekran ten potrafi wyświetlać każdy naciskany klawisz, co jest unikatową cechą wśród klawiatur mechanicznych. Dodatkowo, klawiatura ta oferuje hot-swappable przełączniki, dając możliwość dostosowania doświadczenia pisania bez konieczności lutowania. Przycisk obok ekranu dot-matrix służy jako kontroler RGB.

Wielozadaniowość i doskonały profil dźwiękowy

DynaTab 75X jest kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi, co gwarantuje płynność pracy na wielu platformach. Epomaker zastosował w modelu DynaTab 75X piankę PORON i matę przełączników IXPE, które absorbują dźwięk i minimalizują obciążenie klawiszy, zapewniając ich trwałość. Struktura gasket z płytą PC i silikonowymi wtyczkami zapewnia miękkie i sprężyste wrażenia z pisania. Dodatkowo, piana o wolnym odbiciu użyta jako dolna warstwa dodatkowo wzmacnia stabilność i profil dźwiękowy klawiatury.

Wysoka jakość i trwałość

Epomaker słynie z dostarczania produktów wysokiej jakości i DynaTab 75X jest tego doskonałym przykładem. Zbudowana z precyzją i dbałością o detale, ta klawiatura mechaniczna jest przygotowana do intensywnego użytkowania zarówno w profesjonalnym biurze, jak i podczas ekscytujących sesji gamingowych. Premiera DynaTab 75X odbędzie się na CES Media Day oraz podczas oficjalnej wystawy CES. Produkt będzie również dostępny na Kickstarterze. Aby być na bieżąco, warto śledzić stronę internetową Epomaker.

Dodaj komentarz

osiemnaście + 10 =