CORSAIR K55 CORE

CORSAIR K55 CORE: Gamingowa Klawiatura dla Wymagających

Firma CORSAIR, światowy lider w produkcji wysokiej klasy sprzętu dla graczy i twórców treści, ogłosiła niedawno wprowadzenie na rynek nowej klawiatury, która otwiera drzwi do świata zaawansowanej wydajności PC i kolorowego oświetlenia RGB dla wszystkich graczy: K55 CORE. Jest to kluczowy element każdej gamingowej przygody, a K55 CORE zapewnia solidne podstawy na drodze do zwycięstwa. Graj, baw się i zacznij zdobywać zwycięstwa z klawiaturą pełnowymiarową, która cechuje się smukłym, nowoczesnym profilem, zaprojektowanym z myślą o grach na PC.

Klawiatura K55 CORE oferuje ciche i responsywne klawisze membranowe, pozwalające na precyzyjne ruchy, wykonanie kluczowych akcji oraz komunikację w czacie. Posiada również cztery dedykowane przyciski multimedialne, które ułatwiają kontrolę nad głośnością i odtwarzaniem, czyniąc użytkownika mistrzem wideo, muzyki i więcej. Co więcej, K55 CORE jest odporna na rozlania płynów do 300 ml, co gwarantuje jej trwałość przez lata użytkowania.

CORSAIR K55 CORE

Dzięki dziesięciostrefowemu oświetleniu RGB, K55 CORE wyróżnia się na tle innych klawiatur, a także dodaje charakteru Twoim grom. Oprogramowanie CORSAIR iCUE odblokowuje pełny potencjał klawiatury, umożliwiając dostosowanie efektów świetlnych, programowanie makr, remapowanie klawiszy oraz synchronizację RGB z resztą gamingowego zestawu. K55 CORE wyposażona jest w funkcję blokady klawisza Windows, zapobiegającą przypadkowym przerwaniom w grze, a jasność RGB można regulować jednym przyciskiem. Klawiatura obsługuje 12-klawiszowe rollover i ma szybkość odpytywania 1000 Hz, co gwarantuje, że każde naciśnięcie klawisza będzie rejestrowane, niezależnie od intensywności gry.

Klawiatura gamingowa CORSAIR K55 CORE jest już dostępna na stronie internetowej CORSAIR oraz w globalnej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów.

CechaSpecyfikacja
Obsługa Oprogramowania CUETak w iCUE
Kontrola Mediów i GłośnościTak
Rozmiar KlawiaturyRozszerzona
Częstotliwość Raportowania1000Hz
Kolor KlawiaturyRGB
Kompatybilność KlawiaturyPC z portem USB 2.0 Type-A, Windows 10 lub macOS 10.15,

Internet do pobrania oprogramowania iCUE

Układ KlawiaturyMożna wybrać
Przełączniki KlawiszyMembranowe
Klawisze Makro6
Matryca Klawiatury110 Klawiszy
Pamięć na PokładzieTak
Klawisze MultimedialneDedykowane Klawisze
Blokada Klawisza WINDedykowany Klawisz
Materiał Kabla KlawiaturyGumowy, nieplączący się
Łączność KlawiaturyPrzewodowa
Łączność PrzewodowaUSB 2.0 Type-A
Regulowana WysokośćTak
Waga1.035

Dodaj komentarz

20 − 9 =