Alienware z nowymi laptopami

Alienware z nowymi laptopami na CES 2024

Na targach CES 2024 Alienware ponownie zachwyca, wprowadzając na rynek nowe notebooki, akcesoria i monitory zaprojektowane z myślą o społeczności graczy. Oferta obejmuje zarówno entuzjastów gier, jak i tych, którzy grają dla relaksu czy towarzystwa. Alienware, znane z dostarczania wysokiej jakości sprzętu, nie przestaje zaskakiwać.

W tym roku Alienware prezentuje produkty skierowane do szerszej publiczności – od studentów, przez profesjonalistów, po zawodowych graczy. Mimo zróżnicowania, wszystkie produkty zachowują charakterystyczne dla marki cechy, takie jak innowacyjność i wydajność.

Nowości w Portfolio Alienware

Wśród nowości znajdziemy trzy modele notebooków: odświeżony Alienware m16 R2, luksusowy x16 R2 oraz potężny m18 R2. Alienware poszerza również swoją ofertę monitorów QD-OLED, wprowadzając modele AW3225QF i AW2725DF.

Alienware z nowymi laptopami

Alienware m16 R2 – Mobilność i Wydajność

Alienware m16 R2 to odpowiedź na potrzeby społeczności graczy. Ten notebook łączy wydajność z mobilnością. Zredukowano jego głębokość o 15%, co sprawia, że jest bardziej kompaktowy i łatwy w transporcie. Nowy system chłodzenia Cryo-tech zapewnia o 43% wydajniejszy przepływ powietrza, a większy touchpad i podpórka pod dłonie zwiększają komfort użytkowania.

Stealth Mode – Nowość w m16 R2

Innowacją jest „Stealth Mode”, umożliwiający wyłączenie efektów świetlnych i zmniejszenie hałasu wentylatora. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują dyskrecji, na przykład w bibliotece czy kawiarni.

Nowe Technologie Graficzne

Model m16 R2 wyposażony jest w procesory Intel Core Ultra H Series oraz grafikę NVIDIA GeForce RTX 40 Series, wspierane przez technologię NVIDIA DLSS 3.5 AI oraz NVIDIA Reflex. Dodatkowo, notebook oferuje wsparcie Dolby Atmos oraz wyświetlacz QHD+ z odświeżaniem 240 Hz.

Alienware x16 R2 i m18 R2 – Szczyt Wydajności

Model x16 R2 łączy elegancką obudowę z wydajnością dzięki nowym procesorom Intel Core Ultra i grafice NVIDIA RTX 4090. Z kolei m18 R2, z procesorem Intel Core i9-14900HX i grafiką NVIDIA RTX 4090, jest przeznaczony dla tych, którzy oczekują najwyższej wydajności.

Alienware z nowymi laptopami

Innowacje w Całym Portfolio

Alienware wprowadza również ulepszenia w całej swojej linii notebooków, w tym nową wersję Alienware Command Center (AWCC 6.1), lepszą kamerę FHD z HDR, wsparcie dla Wi-Fi 7 oraz technologię ComfortView Plus.

Podsumowanie

Alienware na CES 2024 pokazuje, że jest gotowe zaspokoić potrzeby różnorodnej społeczności graczy, jednocześnie zachowując swoje DNA i skupiając się na najnowszych innowacjach technologicznych. Od mobilnych notebooków, przez zaawansowane monitory, po akcesoria dla profesjonalistów – Alienware kontynuuje swoją misję dostarczania najlepszych doświadczeń gamingowych.

Dodaj komentarz

osiem + dziesięć =