Razer Iskur V2

Razer Iskur V2 i Project Esther: Nowe Fotele na CES 2024

Razer, znany producent sprzętu dla graczy, ogłosił wprowadzenie na rynek nowego modelu fotela gamingowego Iskur V2 podczas targów CES 2024 w Las Vegas. Jest to bezpośredni następca oryginalnego modelu Razer Iskur. Nowa wersja Iskur V2 obiecuje wyznaczyć nowe standardy w branży, dzięki uwagom od graczy e-sportowych i ekspertów od ergonomii.

Kluczową cechą Iskur V2 jest system adaptacyjnego i regulowanego wsparcia lędźwiowego, umożliwiający nie tylko regulację wysokości i głębokości oparcia, ale także reagujący i dostosowujący się do ruchów użytkownika. Fotel oferuje również reaktywny pochył siedziska i odchylenie do 152 stopni, posiada 4D regulację podłokietników, poduszki z pamięcią kształtu na głowę i jest dostępny w opcjach materiałowych: skóra i tkanina.

Razer Iskur V2

Projekt Esther, ogłoszony przez Razer, to pierwsza na świecie hapticzna poduszka do gier zasilana przez Razer Sensa HD Haptics, oferująca nowej generacji immersję z realistycznymi wrażeniami dotykowymi. Poduszka gamingowa Esther wyposażona jest w 16 aktuatorów hapticznych, które mają dostarczać informacji o kierunku, odległości i lokalizacji. Dzięki Razer Sensa HD Haptics, feedback może dostosowywać się do wyświetlanej treści, oferując różne intensywności, prędkości i czas trwania. Projekt Esther jest na razie tylko koncepcją, ale mamy nadzieję, że w końcu trafi na rynek. Tymczasem Razer Iskur V2 jest już dostępny w cenie 649 dolarów.

Pierwszy fotel Razer Iskur zrewolucjonizował wsparcie dla graczy dzięki najlepszej w swojej klasie ergonomii. Pracując z najlepszymi graczami e-sportowymi i ekspertami od ergonomii, Razer powraca, aby ponownie wyznaczyć standardy dla całej branży. Iskur V2 może wspierać ciężar do 136 kg, jest dostępny w trzech kolorach i materiałach, w tym ekologicznym skaju EPU i wodoodpornej tkaninie.

Kluczowe ulepszenia w stosunku do poprzedniej wersji to między innymi: materiał premium EPU, regulowany kąt odchylenia do 152°, szersze siedzisko z mniejszymi bocznymi wzmocnieniami, mechanizm typu „frog tilt” i płaska metalowa podstawa.

Z Iskur V2, Razer kieruje się w stronę przyszłości gamingu, łącząc innowacje technologiczne z komfortem użytkownika, co czyni go niekwestionowanym liderem w branży foteli gamingowych.

Dodaj komentarz

pięć + 19 =