ASUS Dock DC500

ASUS Prezentuje Stację Dokującą Triple 4K Thunderbolt 4 Dock DC500

Firma ASUS ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek swojego najnowszego produktu – stacji dokującej Triple 4K Thunderbolt 4 Dock DC500, zaprojektowanej z myślą o profesjonalistach i twórcach treści. Ten innowacyjny sprzęt, będący najmniejszą dostępną na rynku stacją dokującą Thunderbolt 4 z 12 portami, rewolucjonizuje sposób pracy z wieloma urządzeniami.

Stacja DC500 umożliwia podłączenie jednocześnie kilku wyświetlaczy 4K, peryferiów oraz czytników kart pamięci za pomocą jednego kabla USB-C. Dzięki temu użytkownicy mogą stworzyć kompleksowe, wydajne stacje robocze, które usprawnią każdy aspekt ich kreatywnej pracy.

Kluczową cechą DC500 jest możliwość stworzenia potrójnego zestawu wyświetlaczy 4K, a także, dla tych, którzy preferują, pojedynczego monitora 8K przy 60 Hz. To wszystko dzięki zastosowaniu portu Thunderbolt 4 oraz dwóch portów HDMI 2.1. Port Thunderbolt 4 oferuje także szybki transfer danych do 40 Gb/s.

ASUS Dock DC500

Dodatkowo, DC500 wyposażono w dwa sloty kart UHS II, obsługujące karty SD 4.0 oraz microSD, co pozwala na szybkie przenoszenie danych. Stacja zawiera także port Ethernet 2.5 Gbps i oferuje możliwość przesyłania energii do 100 watów, co umożliwia zasilanie podłączonego laptopa.

W trosce o porządek i organizację miejsca pracy, DC500 wyposażono w regulowany stojak z blokadą, umożliwiający jej mocowanie na tylnej stronie monitora lub na krawędzi biurka.

Stacja dokująca ASUS Triple 4K Thunderbolt 4 Dock DC500 nie tylko zwiększa wydajność i komfort pracy, ale także wpisuje się w najnowsze trendy technologiczne. Została certyfikowana przez Intel EVO, co oznacza, że przeszła rygorystyczne testy, gwarantujące najwyższą jakość połączenia Thunderbolt w jednym kablu.

ASUS DC500 wyróżnia się także superszybkimi prędkościami transferu danych. Wystarczy zaledwie 12 sekund, aby przesłać 20-gigabajtowy plik obrazu, co znacząco przyspiesza pracę. Port UFP Thunderbolt 4 oferuje do 100 W przesyłania energii, a innowacyjne funkcje chłodzenia zapewniają optymalną temperaturę wewnętrzną dla najwyższej wydajności transferu danych.

ASUS Dock DC500

Pod względem wyglądu, stacja ma prostokątny, aluminiowy korpus, który doskonale pasuje pod podstawkę monitora, tworząc schludne i uporządkowane miejsce pracy. Z myślą o bezpieczeństwie i zarządzaniu, ASUS DC500 oferuje funkcje takie jak przekazywanie adresu MAC, zdalne wyłączanie portów i funkcję Wake-on-LAN, co jest szczególnie przydatne dla administratorów IT w zarządzaniu majątkiem firmy.

Podsumowując, ASUS Triple 4K Thunderbolt 4 Dock DC500 stanowi prawdziwy przełom w dziedzinie stacji dokujących, oferując niezrównane możliwości połączeń i wydajności, co czyni ją idealnym wyborem dla profesjonalistów i twórców treści.

Dodaj komentarz

osiem + sześć =