ROG Carnyx Perfekcyjny Mikrofon

Profesjonalny Mikrofon ROG Carnyx dla Graczy i Streamerów

Tworzenie wysokiej jakości treści wymaga wysokiej jakości sprzętu – czy to podczas tworzenia treści czy streamowania ulubionych gier. ROG Carnyx to profesjonalny kondensatorowy mikrofon do gier, który dostarcza szczegółowe, wysokiej wierności audio z minimalną konfiguracją, co czyni go dobrym mikrofonem do gier i streamingu.

Krystalicznie czysty dźwięk dzięki mikrofonowi Carnyx

Carnyx wyposażono w kapsułę kondensatorową o średnicy 25 mm oraz próbkowanie 192 kHz / 24-bit, co oznacza, że każdy szczegół Twojego głosu zostanie przekazany w czystym, nieprzerwanym nagraniu. Filtr górnoprzepustowy poprawia klarowność wokalu a wbudowany filtr pop minimalizuje plozyjne dźwięki wokalne. Cała jednostka zawieszona jest na metalowym zawieszeniu antywibracyjnym z wysokiej jakości elastycznym sznurem, aby zredukować zewnętrzne wibracje i wyprodukować krystalicznie czysty dźwięk.

Niezwykle łatwy w użyciu: wystarczy podłączyć go do portu USB komputera i już jest gotowy do działania. Podczas gdy inne mikrofony mogą wymagać dodatkowych kabli, skrzynek audio i innych akcesoriów, Carnyx łączy się za pomocą pojedynczego kabla USB, co czyni go idealnym mikrofonem USB do gier. Carnyx także pozwala na przyłączenie go do standardowego ramienia mikrofonowego o gwincie 3/8 cala, jeśli potrzebujesz trochę więcej manewrowości.

Wielofunkcyjne pokrętło pozwala na łatwe regulacje głośności podczas gry poprzez kręcenie pokrętłem, a naciśnięcie górnej części mikrofonu pozwala na całkowite wyciszenie w razie niechcianego hałasu, utrzymując jak największy profesjonalizm twojego streamu.

ROG Carnyx Perfekcjny Mikrofon

Mikrofon RGB, który wyróżnia się pod względem wydajności i stylu

Na koniec, Carnyx ma w sercu styl ROG, z odważnym wyglądem wykorzystującym elementy trójkątne i wbudowane światło RGB, które możesz zsynchronizować z resztą swojego zestawu, dzięki ASUS Aura Sync. Jeśli chcesz aby twój zestaw do streamingu wyglądał i brzmiał jak najlepiej, to ROG Carnyx jest dla ciebie świetnym rozwiązaniem.

ParametrOpis
Typ mikrofonuKondensatorowy
Rozmiar kapsuły25 mm
Częstotliwość próbkowania192 kHz / 24-bit
Zawieszenie antywibracyjneMetalowe, premium z wysokiej jakości elastycznym sznurem
ŁącznośćUSB
Wsparcie dla ramienia mikrofonowegoTak, standardowy gwint 3/8 cala
Wielofunkcyjne pokrętło kontroliRegulacja głośności, wyciszenie
Oświetlenie RGBASUS Aura Sync, personalizowane efekty
Dodatkowe funkcjeJednodotykowe wyciszenie, monitorowanie w czasie rzeczywistym, personalizacja przez Armoury Crate

Dodaj komentarz

5 × 4 =