Klawiatura darkFlash GD100: Styl, prostota i funkcjonalność

darkFlash GD100: Styl i Funkcjonalność

darkFlash – tajwańska marka komputerowa, od momentu swojego powstania w 2016 roku stopniowo zdobywała popularność, szczególnie na azjatyckim rynku. Teraz, z ambicjami na podbój globalnego rynku, darkFlash wprowadza na rynek produkty o wysokiej wartości, które mają przyciągnąć uwagę konsumentów na całym świecie, klawiaturą GD100, która wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku modeli.

Klawiatura GD100 jest interesującym przykładem tego, jak darkFlash pragnie zaoferować coś więcej niż typowe rozwiązania na rynku akcesoriów komputerowych. Pomimo że jest to pełnowymiarowa klawiatura, została zaprojektowana w taki sposób, aby zajmować mniej miejsca na biurku, jednocześnie oferując ergonomiczne korzyści dla użytkownika. Zastosowanie formy „95%” oznacza, że klawiatura posiada wszystkie kluczowe klawisze, lecz są one upakowane w bardziej zwarty sposób.

darkFlash GD100

Co więcej, GD100 dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować ją do osobistych preferencji każdego użytkownika. Od klasycznej czerni, poprzez „Starry Blue”, „Milk & Brown”, po „Brown Sugar” – każdy znajdzie coś dla siebie. Takie podejście do designu świadczy o tym, że darkFlash nie tylko dba o funkcjonalność swoich produktów, ale również o ich estetykę.

Z technicznej strony, GD100 oferuje szereg funkcji, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z podwójnym trybem łączności (2,4G oraz przewodowym), klawisze PBT w dwóch kolorach, układem 100 klawiszy, 100% anti-ghostingiem i obsługą hot swapping, klawiatura ta jest wszechstronnym narzędziem zarówno do pracy, jak i do gier. Długi czas pracy na baterii (aż do 90 dni), szybkie ładowanie przez port USB typu C oraz łatwość zmiany typu przełączników to kolejne atuty, które wyróżniają GD100 na tle konkurencji.

darkFlash GD100

Podsumowując, klawiatura GD100 od darkFlash jest doskonałym przykładem tego, jak nowoczesne technologie mogą być łączone z unikatowym designem, oferując użytkownikom nie tylko funkcjonalność, ale i styl. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowej klawiatury – produktu, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, prostotę, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd.

ParametrSpecyfikacja
ModelGD100
Liczba klawiszy100 klawiszy
Waga920g
Cykl życia klawiszy50 milionów
Bateria1200mAh
PortUSB Typu C
Połączenieprzewodowe / 2.4G
KlawiszePBT, dwukolorowe
Łączność Dual-ModeTak

Dodaj komentarz

trzy × 2 =