Innowacja w symulacji lotu: VelocityOne Flightdeck

Nowa definicja symulacji lotu: Turtle Beach prezentuje VelocityOne Flightdeck

W świecie gier, realizm i immersja coraz częściej są na wagę złota, Turtle Beach wprowadza rewolucję, prezentując VelocityOne Flightdeck – najnowsze urządzenie w swoim arsenale akcesoriów dla entuzjastów symulatorów lotu. Jest to system sterowania HOTAS klasy premium, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających symulacjach lotu i kosmicznych bitwach dostępnych na komputerach, teraz każdy miłośnik lotów może poczuć niespotykaną dotąd kontrolę i precyzję.

Projektanci, którzy stoją za najlepszymi w swojej klasie produktami takimi jak (VelocityOne Flight, Rudder i Flightstick), zaprojektowali Flightdeck, inspirowani najnowocześniejszymi myśliwcami i zaawansowanymi statkami kosmicznymi. Z 15 osiami i 139 programowalnymi funkcjami, system ten zapewnia niezrównaną precyzję i elastyczność, pozwalając pilotom dostosować sterowanie do własnych preferencji, jednocześnie zachowując pełne zaangażowanie w grę.

VelocityOne Flightdeck

Flight Touch Display oraz wyświetlacz OLED Heads-Up dostarczają nieporównywalnych możliwości optymalizacji wydajności i personalizacji. Dodatkowo, aplikacja Flight Hangar dla komputerów oraz urządzeń mobilnych oferuje jeszcze głębszą personalizację, umożliwiając kontrolę stref oświetlenia RGB oraz dodatkowe ekrany dotykowe, dzięki czemu piloci mogą rozszerzyć swoje zestawy sterownicze.

VelocityOne Flightdeck to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie; to portal do świata, w którym każdy detal i możliwość konfiguracji przenoszą doświadczenie symulacji lotu na niespotykany dotąd poziom. Dzięki Turtle Beach, pasjonaci lotu mają teraz do dyspozycji narzędzie, które nie tylko ułatwia realizację ich pasji, ale również znacząco ją wzbogaca.

VelocityOne Flightdeck

W erze, gdzie granice między rzeczywistością a symulacją stają się coraz bardziej płynne, VelocityOne Flightdeck od Turtle Beach stanowi krok, oferując użytkownikom nie tylko niezrównaną kontrolę i precyzję, ale także nieporównywalne możliwości personalizacji i immersji. To nie tylko urządzenie, lecz brama do nieograniczonych możliwości w świecie symulacji lotu.

Parametr Opis
Nazwa produktu VelocityOne Flightdeck
Cena 399,99 USD
Kompatybilność Windows 10/11 PC
Połączenie 2m Kabel USB-C na USB-A (Przepustnica)/ 2m Kabel USB-C na USB-A (Dźwignia)
Kompatybilne oprogramowanie Pełna kompatybilność z Microsoft Flight Simulator 2020, X-Plane 11 & 12, Elite: Dangerous, DCS World, Prepar3D; Podstawowa kompatybilność z Star Wars Squadrons, War Thunder
Aplikacja  Turtle Beach Flight Hangar App dla dodatkowych funkcji produktu i personalizacji
Aktualizacje firmware’u Dostępne przez aplikację Flight Hangar
Opcje montażu Gumowe nóżki, przewiercone otwory i śruby montażowe dla stałych instalacji
Waga produktu (Dźwignia) 1,46 kg
Waga produktu (Przepustnica) 1,51 kg
Wymiary produktu (Dźwignia) 177 x 215,8 x 234,3 mm
Wymiary produktu (Przepustnica) 177,9 x 207,6 x 134,2 mm
Zawartość opakowania VelocityOne Flightdeck, 2x Kable USB-C do USB-A 2m, Śruby montażowe M5, Szybki przewodnik
Cechy dodatkowe Długotrwałe, precyzyjne sterowanie efektem Halla, Moduł dźwigni gotowy do walki, 139 programowalnych przycisków, Regulowana wysokość dźwigni, Tryb skupienia Pro-AIM, Moduł przepustnicy inspirowany myśliwcami 6. generacji, Regulowane elementy przepustnicy, Programowalne oświetlenie RGB

Dodaj komentarz

szesnaście + 1 =