Lexar SL600 Przenośny Dysk SSD

Lexar SL600: Mały, szybki i niezawodny

Wyjątkowa Wydajność

Lexar Professional SL600 Portable SSD to przenośny dysk, który ułatwia sposób, w jaki fotografowie, filmowcy i twórcy treści przenoszą swoje dane. Dzięki wykorzystaniu interfejsu USB 3.2 Gen 2×2, dysk ten oferuje oszałamiające prędkości odczytu i zapisu do 2000 MB/s, co pozwala na szybkie tworzenie kopii i transfer ogromnych plików. To idealne rozwiązanie technologiczne dla profesjonalistów, którzy cenią sobie efektywność i nie chcą tracić czasu podczas przenoszenia danych.

Niezrównana Trwałość

Obudowa z aluminium nie tylko nadaje dyskowi elegancki wygląd, ale także zapewnia wyjątkową ochronę plikom użytkownika. Lexar Professional SL600 jest zaprojektowany, by wytrzymać uderzenia i upadki, co czyni go niezawodnym towarzyszem w podróży oraz na plenerowych sesjach zdjęciowych. Dodatkowo, dysk ten jest odporny na wstrząsy i wibracje, co zapewnia bezpieczeństwo danych nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Lexar SL600

Zaawansowane Zabezpieczenia

Bezpieczeństwo danych jest kluczowe dla każdego profesjonalisty. Dlatego Lexar Professional SL600 Portable SSD wyposażono w oprogramowanie Lexar DataShield, które oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że ich wrażliwe pliki są chronione przed nieautoryzowanym dostępem, gwarantując pełną prywatność i bezpieczeństwo danych.

Uniwersalna Kompatybilność

Dysk ten jest wyposażony w kable USB typu C oraz typu A, co zapewnia łatwą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń, od aparatów DSLR przez komputery Mac i PC z systemem Windows, aż po urządzenia z Androidem, iPhone’y oraz konsole PlayStation i Xbox. Niezależnie od używanego sprzętu, Lexar Professional SL600 dostosuje się do Twoich potrzeb.

Lexar SL600

Praktyczność i Mobilność

Lexar Professional SL600 został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach w ruchu. Dzięki praktycznej pętli karabińczykowej dysk można łatwo przypiąć do torby, co jest dużą zaletą podczas podróży. Niewielkie wymiary i lekka konstrukcja sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób, które potrzebują niezawodnego i mobilnego rozwiązania do przechowywania danych.

ParametrWartość
Pojemność512GB / 1TB / 2TB
KolorGrafitowy Szary
InterfejsUSB 3.2 Gen2x2
Prędkość transferudo 2000MB/s odczyt, do 2000MB/s zapis
Temperatura pracy0°C ~ 70°C
Temperatura przechowywania-40°C ~ 85°C
Wymiary112.6 mm x 59 mm x 10.6 mm
Waga64g
Systemy wspieraneMac OSX 10.6+, Windows 11/10/7/8, Android 4.4+
Gwarancja5-letnia ograniczona

Dodaj komentarz

jedenaście − trzy =