NWA130BE Zyxel: Nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

NWA130BE Zyxel: Nowoczesne rozwiązanie Wi-Fi 7 dla małych i średnich przedsiębiorstw

Zyxel Networks, lider w dziedzinie bezpiecznych, opartych na AI rozwiązań sieciowych w chmurze, wprowadza na rynek NWA130BE – BE11000 WiFi 7 Triple-Radio NebulaFlex Access Point (AP), otwierając nowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie szybkości, pojemności sieci i optymalizacji doświadczeń Wi-Fi. Wraz z nadejściem 2024 roku, gdy urządzenia obsługujące Wi-Fi 7 mają wejść do głównego nurtu, NWA130BE umożliwia korzystanie z nieporównywalnych możliwości najnowszego standardu bezprzewodowego, oferując jednocześnie ochronę inwestycji i przyszłościowe rozwiązania.

NWA130BE zapewnia wydajność klasy przedsiębiorczej w standardzie Wi-Fi 7, łącząc łatwość instalacji i zarządzania z ceną dostępną dla mniejszych firm. Dzięki wykorzystaniu platformy zarządzania chmurą Nebula firmy Zyxel Networks, przedsiębiorstwa mogą konfigurować, monitorować i kontrolować urządzenia sieciowe zdalnie, co ułatwia zarządzanie siecią i zmniejsza obciążenie pracą administratorów.

NWA130BE Zyxel

Punkt dostępu wyróżnia się architekturą trójzakresową BE11000, oferując prędkości do 11 Gbps i podwajając pojemność pasma w porównaniu z WiFi 6 dzięki extra-szerokim kanałom 320 MHz, dedykowanym dla urządzeń Wi-Fi 7. Ponadto, dzięki zastosowaniu procesora Qualcomm Quad-Core, NWA130BE oferuje wysoką wydajność, a funkcje takie jak 4K QAM i Multi-Link Operation (MLO) zwiększają maksymalne szybkości transmisji danych o 20% i redukują opóźnienia.

Konstrukcja NWA130BE maksymalizuje odległość między antenami, co przekłada się na silniejszy stosunek sygnału do szumu i zmniejsza interferencje, kluczowe w zatłoczonych lub o dużym zagęszczeniu przestrzeniach pracy. Ponadto, dzięki unikalnej konstrukcji „RF-first”, minimalizowane są potencjalne zakłócenia, w tym te pochodzące z pobliskich kanałów Wi-Fi oraz sieci mobilnych 4G/5G, co jest możliwe dzięki zaawansowanemu filtrowaniu RF i funkcji Advanced Cellular Coexistence.

NWA130BE oferuje również zintegrowane z platformą Nebula inteligentne zarządzanie Wi-Fi oraz jednolite zabezpieczenia. Dzięki AI-powered Wi-Fi Aid i funkcji Wireless Health, system automatycznie diagnozuje problemy z dostępem do sieci i rozwiązuje typowe problemy z Wi-Fi, oszczędzając czas administratorom. Nebula’s Connect & Protect Plus (CNP+) to dodatkowa usługa bezpieczeństwa dostarczana przez chmurę, zapewniająca ochronę przed malware, phishingiem i złośliwymi stronami.

NWA130BE Zyxel

Reasumując, NWA130BE Zyxel Networks to potężne i bezpieczne rozwiązanie bezprzewodowe, które wyznacza nowe standardy w zakresie łączności biznesowej. Dzięki zaawansowanym funkcjom zarządzania i zabezpieczeń, elastyczności oraz łatwości wdrażania, stanowi idealne narzędzie dla nowoczesnego miejsca pracy, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb biznesowych i zapewniające niezrównane doświadczenia Wi-Fi.

ParametrWartość
StandardIEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/a
ArchitekturaTrójzakresowa BE11000 (2×2 w 2,4, 5 i 6 GHz)
Maksymalna prędkość bezprzewodowa2,4 GHz: 688 Mb/s, 5 GHz: 4324 Mb/s, 6 GHz: 5764 Mb/s
Szerokość pasma20-, 40-, 80-, 160-, 240- i 320-MHz
ProcesorQualcomm Quad-Core
Porty Ethernet2 x 1/2,5 Gb/s LAN
Szyfrowanie i uwierzytelnianieWEP, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WPA2-Enterprise, EAP, IEEE 802.1X, RADIUS
ZarządzanieZarządzanie w chmurze, samodzielne, Narzędzie ZON
Tryby PoEIEEE 802.3af/at/bt
Wymiary250 x 160 x 47 mm
Waga808 g

Dodaj komentarz

3 − 3 =