ROG Keris II Ace: Mysz Gamingowa

ROG Keris II Ace: Rewolucja w Świecie Myszki Gamingowej

ROG Keris II Ace firmy ASUS to ultralekka myszka gamingowa o wadze zaledwie 54 gramy, zaprojektowana z myślą o profesjonalnych graczach FPS. Wyposażona w sensor optyczny ROG AimPoint Pro o rozdzielczości 42 000 dpi, przełączniki optyczne ROG Optical Micro Switches oraz technologię bezprzewodową ROG SpeedNova, Keris II Ace podnosi poprzeczkę wydajności gier dzięki ROG Polling Rate Booster, który umożliwia częstotliwość odpytywania do 4 000 Hz w trybie bezprzewodowym i do 8 000 Hz w trybie przewodowym.

Lekkość i Solidność Konstrukcji

Zestawiając niską wagę 54 gramów z wysoką jakością budowy myszek ROG, Keris II Ace zapewnia szybkie i precyzyjne ruchy przy minimalnym zmęczeniu dłoni. Wytrzymałe przyciski PBT charakteryzują się doskonałą trwałością i odpornością na zużycie, zachowując jednocześnie subtelną fakturę.

ROG Keris II Ace

Rozbudowana Funkcjonalność

Dzięki ROG Polling Rate Booster, Keris II Ace umożliwia osiągnięcie wyższej częstotliwości odpytywania, co doskonale współgra z najnowszymi monitorami gamingowymi o częstotliwości odświeżania 240 Hz+. Sensor optyczny ROG AimPoint Pro zapewnia niezrównaną precyzję śledzenia nawet na powierzchni szklanej, a przełączniki optyczne ROG Optical Micro Switches charakteryzują się niskim opóźnieniem i długą żywotnością.

Wyjątkowa Wygoda Użytkowania

Mysz gamingowa została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i kontroli, co potwierdzają profesjonaliści esportu. Ergonomiczny kształt oraz odpowiednio umieszczone przyciski boczne sprawiają, że użytkowanie myszki jest intuicyjne i przyjemne nawet podczas długich sesji grania.

Dostępność i Zróżnicowane Funkcje

Mysz gamingowa jest dostępna w dwóch kolorach: Czarnym i Moonlight White, aby dopasować się do różnorodnych preferencji estetycznych graczy. Dodatkowo, funkcje takie jak tri-mode connectivity czy ROG Omni Receiver zapewniają elastyczność w obsłudze myszki, umożliwiając podłączenie do trzech urządzeń jednocześnie poprzez jednego odbiornika.

ROG Keris II Ace

ROG Keris II Ace to nie tylko myszka gamingowa. To narzędzie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki doświadczamy gier, zapewniając niezrównaną precyzję, komfort i funkcjonalność.

ParametrWartość
Waga54 gramy (bez kabla i odbiornika)
Sensor optycznyROG AimPoint Pro
Rozdzielczość sensora42,000 DPI
Maksymalna prędkość (Max Speed)750 IPS
Maksymalne przyspieszenie (Max Acceleration)50G
Typ przełączników (L/R Switch Type)ROG 100M Optical Micro Switch
Technologia podświetlenia (AURA Sync)Tak
Żywotność bateriiDo 107 godzin (w trybie RF 2.4 GHz bez podświetlenia)
KształtPraworęczny
Kabel2-metrowy ROG Paracord
OprogramowanieArmoury Crate
Wymiary121(D) x 67(S) x 42(W) mm
KolorCzarny, Moonlight White

Dodaj komentarz

dwa × pięć =