THOR 230 TKL: Nowa Klawiatura Od Genesis

Thor 230 TKL: Nowa Klawiatura Dla Graczy Od Genesis

Genesis Thor 230 TKL to klawiatura dla graczy z nową i ulepszoną konstrukcją. Nowa konstrukcja non-floating, system Hot Swap, klawisze Double Injection, pianka wyciszająca i fabrycznie nasmarowane stabilizatory to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że ta klawiatura wyróżnia się spośród innych.

Stabilność i Precyzja

Dzięki budowie non-floating, Thor 230 TKL zapewnia większą stabilność klawiszy nawet podczas najbardziej intensywnych sesji gamingowych. Odpowiednio zaprojektowane przełączniki Outemu Red gwarantują wysoką precyzję działania, a technologia Hot Swap pozwala na szybką wymianę mikroprzełączników, aby dostosować klawiaturę do własnych preferencji.

THOR 230 TKL

Redukcja Hałasu

Głośna praca klawiatury może być irytująca zarówno dla gracza, jak i domowników. Dlatego Thor 230 TKL został wyposażony w dodatkową piankę tłumiącą, która znacznie obniża poziom hałasu, nawet podczas szybkich akcji. Dodatkowo, klawisz spacji również został poddany wyciszeniu, zapewniając spokojną rozgrywkę bez niepotrzebnego zakłócania ciszy.

Czytelność i Personalizacja

Nowy, przejrzysty font oraz zaawansowane oświetlenie Prismo Effect z 25 trybami pracy sprawiają, że znaki na klawiszach są jeszcze lepiej widoczne. Ponadto, możliwość pełnej personalizacji podświetlenia dla każdego klawisza pozwala na stworzenie unikalnego zestawienia kolorów, idealnie dopasowanego do preferencji użytkownika.

Funkcjonalność i Wygoda

Genesis Thor 230 TKL to nie tylko klawiatura do grania na komputerze. Dzięki kompatybilności z konsolami takimi jak PS5, PS4, Xbox Series X | S i Xbox One X | S, można cieszyć się wygodną obsługą na wielu platformach. Dodatkowo, dedykowane oprogramowanie umożliwia tworzenie makr i przypisywanie ich do dowolnego klawisza, zapewniając jeszcze większą kontrolę nad grą.

THOR 230 TKL

Podsumowanie

Genesis Thor 230 TKL to niezwykle wszechstronna klawiatura, która doskonale sprawdzi się zarówno podczas intensywnych sesji gamingowych, jak i podczas codziennej pracy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonaniu, staje się ona nowym standardem w świecie gamingowych akcesoriów.

ParametrWartość
Wymiary363 mm x 155 mm x 39 mm
KonstrukcjaNon floating-key (closed) design
PrzeznaczenieGaming
Layout klawiszyStandardowy (US)
Typ przełącznikaLiniowy
Kolor podświetleniaRGB
FunkcjeMożliwość tworzenia makr, Możliwość tworzenia profili, Wymienne przełączniki „HOT SWAP”, Obsługa makr, Anti-ghosting
Klawiatura niskoprofilowaNie
Oplot przewoduOplot tekstylny
ZłączaUSB Typ-A
Technologia nadruku klawiszyDouble injection
Wbudowana pamięćTak
Profil przełącznikaWysoki
Kolor Czarny

Dodaj komentarz

14 − pięć =