Słuchawki od Elysian Acoustic Labs

Najnowszy Model Słuchawek od Elysian Acoustic Labs: PILGRIM

Elysian Acoustic Labs, firma znana z produkcji wysokiej klasy monitorów dousznych (IEMs), wprowadza na rynek nowy, przystępniejszy cenowo model – PILGRIM. Dotychczas najtańszy model tej marki kosztował ponad 1000 dolarów, dlatego nowa oferta w cenie 399 dolarów wydaje się być istotnym krokiem na przód.

Elysian Acoustic Labs PILGRIM

PILGRIM to owoc współpracy z singapurską firmą Effect Audio, odpowiedzialną za produkcję, oraz tuning przeprowadzony przez Elysian Acoustic Labs. Słuchawki te wyposażono w nowoczesną konfigurację przetworników: jeden dynamiczny przetwornik (DD) o średnicy 9,2 mm wykonany z diamentu aluminium-magnezu (Al-Mg) oraz trzy zbalansowane przetworniki armaturowe Sonion. Obudowa z maszynowo obrabianego aluminium z dopasowaną płytką twarzową z inteligentnie zintegrowanymi otworami wentylacyjnymi zapewnia zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Unikalność modelu PILGRIM podkreśla również dołączony srebrno-pokryty miedziany kabel, dostępny z końcówkami 3,5 mm lub 4,4 mm, oraz zestaw końcówek dousznych Spinfit.

Dźwięk, jakiego można oczekiwać od PILGRIM, jest zgodny z charakterystycznym, nagradzanym brzmieniem Elysian – wyjątkowo niskie tony, zrównoważone średnie tony oraz rozszerzone wysokie tony. Dzięki zastosowaniu niestandardowych przetworników Sonion, PILGRIM oferuje harmonijny i naturalny dźwięk, który doskonale radzi sobie z różnymi gatunkami muzycznymi.

Rynkowa premiera PILGRIM spotkała się z dużym zainteresowaniem, a pierwsza, mała partia sprzedawana jest już na platformie HiFiGo. To doskonała propozycja dla audiofilów szukających wysokiej jakości dźwięku w bardziej przystępnej cenie, zachowując przy tym filozofię „bez kompromisów” marki Elysian Acoustic Labs.

Elysian Acoustic Labs PILGRIM

PILGRIM to nie tylko technologia, ale i design inspirowany spokojnym krajobrazem pagórków, co dodaje całości eleganckiego wyglądu, idealnego dla nowoczesnych miłośników muzyki.

ParametrWartość
Konfiguracja przetworników4 przetworniki hybrydowe: 1x LSR DD 9.2mm, 1x Sonion 2300 BA, 2x Sonion E50 BA
TechnologiaPrzetwornik basowy LSR, 3-drożny crossover
Odpowiedź częstotliwościowa10 Hz – 20 kHz
Czułość101 dB przy 1 kHz przy 100 mV
Impedancja9 Ohm przy 1 kHz
KabelSrebrno-pokryty miedziany, dostępny w wersjach 3,5 mm lub 4,4 mm
Materiał obudowyAluminium z płytką twarzową z aluminium, wnętrze z druku 3D dla precyzji akustycznej
WymiaryNie podano
Zawartość zestawuSłuchawki PILGRIM, kabel, zestaw końcówek dousznych Spinfit

Dodaj komentarz

jeden + czternaście =