ASUS Vivobook S 15: AI w Komputerze Osobistym

ASUS Wprowadza Nową Generację Komputerów z AI

ASUS zaprezentował nową generację komputerów wykorzystujących sztuczną inteligencję na wirtualnym wydarzeniu, podczas którego zadebiutował ASUS Vivobook S 15 (S5507). Jest to pierwszy komputer firmy wyposażony w technologię Copilot+ oraz system Windows AI, wspierany przez procesor Snapdragon X Elite.

Innowacje Technologiczne

ASUS Vivobook S 15, dzięki platformie Snapdragon X Elite, oferuje użytkownikom sprzętowo przyspieszone funkcje AI oraz niezwykłą wydajność i efektywność. Laptop charakteryzuje się także długim czasem pracy na baterii wynoszącym do 18 godzin, 3K 120 Hz wyświetlaczem OLED ASUS Lumina oraz certyfikowanym dźwiękiem Harman Kardon.

ASUS Vivobook S 15

Nowoczesne Funkcje AI

Nowy Vivobook S 15 jest pierwszym komputerem ASUS z technologią Copilot+, która wprowadza najnowsze narzędzia Windows AI. Kamera ASUS AiSense IR oferuje funkcje takie jak Adaptive Dimming, które przyciemnia ekran, gdy użytkownik patrzy w bok, oraz Adaptive Lock, która automatycznie blokuje laptopa, gdy użytkownik się oddala, i odblokowuje go po powrocie. Dodatkowo, ekskluzywna aplikacja ASUS StoryCube wykorzystuje AI do zarządzania cyfrowymi zasobami użytkownika.

Mobilność i Łączność

Vivobook S 15 został zaprojektowany z myślą o mobilności. Jest ultracienki (14,7 mm) i lekki (1,42 kg). Laptop oferuje szeroki zakres portów I/O, w tym dwa porty USB 4, dwa porty USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI 2.1, czytnik kart microSD i złącze audio combo. Dzięki WiFi 7, ASUS Vivobook S 15 zapewnia błyskawiczne prędkości, umożliwiające płynne strumieniowanie i szybkie pobieranie.

ASUS Vivobook S 15

Wyjątkowa Jakość Audiowizualna

Laptop oferuje niesamowite wrażenia audiowizualne dzięki 15,6-calowemu wyświetlaczowi 3K 120 Hz ASUS Lumina OLED oraz systemowi audio certyfikowanemu przez Harman Kardon z dźwiękiem Dolby Atmos.

Podsumowanie

Premiera ASUS Vivobook S 15 oznacza znaczący krok naprzód w dziedzinie komputerów z AI. ASUS, przy współpracy z gigantami branży jak Microsoft i Qualcomm, pokazuje swoje zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zmieniają sposób, w jaki pracujemy, uczymy się i bawimy.

ASUS Vivobook S 15

ParametrSpecyfikacja
ProcesorSnapdragon X Elite
Pamięć RAMDo 32 GB LPDDR5X
Pamięć masowaDo 1 TB PCIe 4.0 SSD
Wyświetlacz15.6” 3K (2880 x 1620) 120 Hz ASUS Lumina OLED
Karta graficznaQualcomm Adreno GPU
BateriaDo 18 godzin
ŁącznośćWiFi 7, Bluetooth 5.2
AudioHarman Kardon, Dolby Atmos
Waga1.42 kg
System operacyjnyWindows 11 Home

Dodaj komentarz

15 − pięć =