Nowa Wersja Suno v3.5

Nowa Wersja Suno v3.5 – Rewolucja w Tworzeniu Muzyki!

Suno ogłasza wprowadzenie nowej wersji swojego narzędzia do generowania muzyki – Suno v3.5. Ta najnowsza aktualizacja, dostępna już teraz dla członków Pro i Premier, przynosi szereg usprawnień, które z pewnością zrewolucjonizują sposób, w jaki twórcy muzyki korzystają z tego narzędzia.

Kluczowe Ulepszenia w wersji v3.5:

  • Maksymalna długość klipu 4 minuty: Teraz można wygenerować cały utwór w jednym procesie!
  • Maksymalne przedłużenie utworu o 2 minuty: Daje to większą elastyczność i możliwość dodania kolejnych segmentów do istniejących utworów.
  • Znacząco poprawiona struktura utworów: Utwory są teraz bardziej spójne i lepiej zorganizowane, co przekłada się na wyższą jakość końcowego produktu.

Członkowie Pro i Premier mają możliwość wyboru między wersjami v3.5, v3 i v2 do generowania swoich utworów. Dodatkowo, mogą generować i pobierać pliki audio w formacie .wav, co jest istotnym udogodnieniem dla profesjonalnych twórców muzyki.

Dla użytkowników darmowych Suno v3.5 będzie dostępne już w przyszłym tygodniu, co pozwoli jeszcze większej liczbie osób skorzystać z nowych funkcji i ulepszeń.

Feedback i Wsparcie Społeczności

Suno zachęca wszystkich użytkowników do dzielenia się swoją opinią poprzez głosowanie na utwory. Szczególnie cenne są głosy negatywne na klipy o niskiej jakości dźwięku – jeśli coś jest nie tak, daj znać, abyśmy mogli to poprawić!

Przykładowe Utwory Wygenerowane w wersji v3.5

Aby zobaczyć, jak nowe funkcje Suno v3.5 wpływają na jakość muzyki, sprawdź te dwa wygenerowane utwory:

Dodaj komentarz

osiemnaście − trzy =