Nowości w Suno.com i możliwość zdobycia darmowych kredytów

Nowości w Suno.com i możliwość zdobycia darmowych kredytów

Suno.com nieustannie wprowadza innowacje, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najlepsze doświadczenia. Najnowsza aktualizacja przynosi dwie ekscytujące wiadomości: nową funkcję wejścia audio oraz program referencyjny, dzięki któremu możesz zdobyć darmowe kredyty!

Nowa funkcja: Wejścia audio

Od 12 czerwca 2024 roku, Suno.com udostępnia funkcję wejścia audio, która pozwala użytkownikom tworzyć piosenki z dowolnego dźwięku. Ta funkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników z planem Pro i Premier. Teraz możesz nagrać lub przesłać własne audio, aby stworzyć piosenkę dokładnie taką, jaką sobie wymarzysz.

Jak korzystać z nowej funkcji wejścia audio:

  1. Przejdź na stronę „Biblioteka” lub „Tworzenie” i kliknij „Prześlij Audio”.
  2. Możesz nagrać dźwięk lub przesłać klip audio/wideo. Klipy powinny mieć od 6 do 60 sekund długości.
  3. Po przesłaniu, wybierz opcję „rozszerz” z przesłanego klipu. Wybierz znacznik czasu, od którego chcesz rozszerzyć klip, podaj gatunek muzyczny i dodaj własne teksty, jeśli chcesz.

To doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą eksperymentować z własnymi nagraniami i wprowadzać nowe elementy do swoich utworów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym twórcą muzyki, czy doświadczonym producentem, nowa funkcja wejścia audio otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości.

Program referencyjny Suno

Do 30 czerwca 2024 roku, Suno.com oferuje fantastyczną okazję do zdobycia darmowych kredytów dzięki programowi referencyjnemu. Wystarczy, że podzielisz się swoim unikalnym linkiem referencyjnym z przyjaciółmi i rodziną. Gdy zarejestrują się oni za pomocą Twojego linku i stworzą 10 piosenek, zarówno Ty, jak i osoba polecona otrzymacie po 250 kredytów na swoje konta.

Jak zdobyć darmowe kredyty jeśli już masz konto w Suno:

  1. Kliknij przycisk „Zaproś znajomego” w pasku bocznym na stronie Suno.com.
  2. Udostępnij swój unikalny link referencyjny.
  3. Kiedy osoba polecona zarejestruje się i stworzy 10 piosenek, oboje otrzymacie po 250 kredytów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Program referencyjny Suno kończy się 30 czerwca o godzinie 23:59, więc działaj teraz i zdobądź swoje darmowe kredyty! Jeżeli nie masz konta, a chcesz zdobyć darmowe kredyty, załóż je za pomocą linku referencyjnego poniżej. Pamiętaj, że każdego dnia otrzymujesz 50 darmowych kredytów, co umożliwia Ci wygenerowanie 5 piosenek (po 2 wersje każda). Aby uzyskać darmowe kredyty, zużyj wszystkie kredyty generując utwory a po kilku godzinach otrzymasz jednorazowo 250 dodatkowych kredytów.


Link do zdobycia darmowych kredytów: Twój unikalny link referencyjny

Ciesz się nowymi funkcjami i możliwością zdobycia dodatkowych kredytów na Suno.com! Poniżej jeden z utworów wygenerowanych za pomocą Suno.com w języku polskim.

 

Dodaj komentarz

siedemnaście − 7 =