VITURE Pro XR: Okulary, które zmieniają grę

VITURE Pro XR: Wizja w nowym wymiarze

W miarę jak technologia rozszerzonej rzeczywistości staje się coraz bardziej zaawansowana, VITURE Pro XR Glasses wprowadzają na rynek nowe możliwości dla użytkowników. Te nowoczesne okulary z rozszerzoną rzeczywistością oferują użytkownikom nie tylko imponującą jakość obrazu, ale i komfort noszenia na niespotykanym dotąd poziomie.

VITURE Pro XR Glasses wyposażono w wyświetlacz UltraClarity dzięki któremu użytkownik doświadcza wrażenia oglądania obrazu na ekranie o przekątnej 135 cali z odległości około 3 metrów, a sam obraz w rozdzielczości Full-HD i odświeżaniu 120Hz gwarantuje niezwykle płynny i jasny obraz o jasności rzeczywistej 1000 nitów. To wyraźna poprawa w stosunku do poprzednich modeli, co czyni każde doświadczenie multimedialne jeszcze bardziej wciągające.

VITURE Pro XR

Okulary wykorzystują elektrochromatyczne folie blokujące światło zewnętrzne oraz możliwość dostosowania wyświetlacza do indywidualnej wady wzroku. Technologia UltraFreedom zapewnia prywatność, gdyż zawartość wyświetlana na zewnętrznych soczewkach pozostaje niewidoczna dla otoczenia. Dzięki mobilnemu dokowi Pro Mobile Dock, okulary mogą łączyć się poprzez HDMI lub USB-C z różnorodnymi urządzeniami, takimi jak Nintendo Switch, konsola czy smartfony. Dodatkowo, kontroler Bluetooth VITURE X 8BitDo Ultimate C umożliwia zarówno grę solo, jak i kooperacyjną.

VITURE Pro XR Glasses to interesująca propozycja dla tych, którzy szukają przenośnego i wszechstronnego rozwiązania do immersyjnych doświadczeń wizualnych. Jeśli kluczowe są dla Ciebie duży wirtualny ekran, wyraźny obraz oraz możliwość dostosowania komfortu, te okulary zasługują na uwagę. Warto jednak mieć na uwadze ich większe rozmiary, krótszy czas pracy na baterii oraz ograniczenia w polu widzenia i jakości dźwięku.

Parametr Szczegóły
Wyświetlacz 135 cali, 120Hz, Full-HD UltraClarity™, 4000 nits (1000 nits perceived)
Komfort i jasność Edge-to-edge clarity, elektrochromatyczne folie, regulacja myopii, technologia UltraFreedom™
Mobilny Dock Zgodność z HDMI, USB-C, Nintendo Switch, HDMI TV sticks, konsole, smartfony
Kontroler VITURE X 8BitDo Ultimate C, Bluetooth i połączenie przewodowe, 6-osiowe kontrolery ruchu, do 16 godzin pracy baterii
Zalety Duży wirtualny ekran, płynne odświeżanie, wysoka rozdzielczość, regulowany komfort, szeroka kompatybilność
Wady Masywna konstrukcja, ograniczony czas pracy na baterii, ograniczone pole widzenia, średnia jakość dźwięku

Dodaj komentarz

10 + siedem =