OXS Storm G2: Słuchaj bez ograniczeń

OXS Storm G2: Dźwięk, który czujesz

OXS Storm G2 to nowość na rynku gamingowych słuchawek, która przyciąga uwagę zarówno graczy, jak i audiofilów. Model ten łączy w sobie zaawansowaną technologię dźwiękową z wygodą użytkowania, oferując jednocześnie atrakcyjną cenę. Wyposażone w dynamiczne przetworniki o średnicy 50 mm oraz technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, słuchawki Storm G2 gwarantują doskonałą jakość dźwięku, z krystalicznie czystymi wysokimi tonami, bogatymi tonami średnimi i mocnym basem.

Innowacją w modelu Storm G2 jest zastosowanie dwóch mikrofonów z technologią ENC, które zapewniają wyjątkowo czystą komunikację. Jednym z nich jest mikrofon kierunkowy, który można odłączyć, co jest idealne podczas sesji gamingowych. Drugi, wbudowany mikrofon, umożliwia łatwe prowadzenie rozmów, gdy jesteśmy w ruchu.

Słuchawki oferują trzy tryby EQ – Game, Music i Surround – które można dostosować do różnych potrzeb użytkownika w ciągu dnia. Ich wieloplatformowa kompatybilność to kolejny atut, umożliwiając połączenie za pomocą kabla AUX 3,5 mm, bezprzewodowo przez Bluetooth 5.3, czy też za pomocą specjalnego dongla o ultra-niskiej latencji 2,4 GHz. Wspierają one zarówno połączenia typu A, jak i typu C, co dodatkowo zwiększa ich uniwersalność.

OXS Storm G2

Komfort użytkowania jest kluczowy, co potwierdza regulowany pałąk i obracane o 30° nauszniki z pianki, pokryte przyjazną dla skóry sztuczną skórą. Dodatkowo, słuchawki są wyjątkowo lekkie, ważąc tylko 250 g, co czyni je idealnymi do długotrwałego noszenia, zarówno podczas intensywnych sesji gier, jak i długich okresów słuchania muzyki czy podcastów.

Parametr Specyfikacja
Typ przetwornika 50 mm dynamiczne
Technologia dźwięku 7.1 Virtual Surround Sound
Mikrofony 1 odłączany omnikierunkowy + 1 wbudowany
Redukcja szumu ENC (Environmental Noise Cancellation)
Tryby EQ Gra, Muzyka, Surround
Łączność Bezprzewodowa 2.4 GHz, Bluetooth 5.3, kabel AUX 3,5 mm
Czas pracy baterii Do 40h bez świateł, 24h ze światłami
Czas ładowania 4h
Zasięg 15m
Latencja < 25 ms (2.4 GHz), 100 ms (Bluetooth)
Kompatybilność PC, PS4/PS5, Xbox, Switch, urządzenia mobilne
Materiały ABS, stal nierdzewna, skóra ekologiczna
Waga 250g
Regulacja Pałąk do 5 cm, nauszniki o 30°
Dodatki Światła RGB, torba na słuchawki, kable, dongle USB

Dodaj komentarz

2 × 5 =