Gigabyte G34WQCP: Imersja na nowym poziomie

Gigabyte G34WQCP: Ultra-szybki monitor dla graczy

Monitor Gigabyte G34WQCP to nowoczesne urządzenie, które spełnia wysokie wymagania zarówno graczy, jak i profesjonalistów z branży wizualnej. Ten 34-calowy monitor z zakrzywionym panelem VA o promieniu 1500R oferuje nie tylko ogromne pole widzenia zbliżone do naturalnego pola widzenia ludzkiego oka, ale także wyjątkowe doświadczenie immersyjne, które pozwala graczom zanurzyć się w wirtualnych światach z niespotykaną dotąd głębią.

Doskonała Jakość Obrazu

G34WQCP charakteryzuje się imponującą rozdzielczością WQHD (3440 x 1440) i oszałamiającą częstotliwością odświeżania 180Hz, co gwarantuje płynność obrazu nawet podczas najszybszych i najbardziej dynamicznych scen akcji. Dodatkowo, czas odpowiedzi wynoszący 1ms eliminuje rozmycia, zapewniając krystalicznie czysty obraz w każdych warunkach. Monitor obsługuje też technologię HDR400, co oznacza jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów i głębsze czernie.

Gigabyte G34WQCP

Zaawansowane Funkcje dla Graczy

G34WQCP jest wyposażony w szereg funkcji stworzonych z myślą o graczach. Black Equalizer pozwala na wydobycie szczegółów z ciemnych obszarów bez prześwietlania jasnych stref, co jest kluczowe w grach o intensywnym kontraście. Funkcje takie jak Game Assist z celownikiem i stabilizatorem celu ułatwiają precyzyjne strzelanie i śledzenie ruchów, a zintegrowany timer pomaga śledzić czas spędzony w grze.

Ergonomia i Design

Monitor oferuje szerokie możliwości regulacji, w tym kąt nachylenia od -5° do +20° oraz regulację wysokości o 100 mm, co pozwala na dostosowanie pozycji do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Design jest minimalistyczny, ale stylowy, z matowym wykończeniem i solidną podstawą, co dodaje charakteru każdemu gamingowemu stanowisku.

Technologie Ochrony Zdrowia

G34WQCP dba również o zdrowie użytkowników dzięki technologii bez migotania oraz niskiemu poziomowi niebieskiego światła, co minimalizuje ryzyko zmęczenia oczu podczas długotrwałego użytkowania.

Gigabyte G34WQCP

Dzięki tym wszystkim cechom, Gigabyte G34WQCP stanowi idealny wybór dla profesjonalistów szukających monitora, który sprosta wszystkim wyzwaniom nowoczesnego świata gier.

Parametr Wartość
Rozmiar ekranu 34 cali
Typ panelu VA 1500R
Rozdzielczość 3440 x 1440 (WQHD)
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Czas odpowiedzi 1 ms (MPRT)
Jasność 350 cd/m² (typowa)
Kontrast 4000:1
Kąt widzenia 178°(H)/178°(V)
Kolorystyka 90% DCI-P3 / 120% sRGB
HDR VESA Display HDR400
Podświetlenie Typ krawędziowy
Złącza 2 x HDMI 2.0, 2 x DisplayPort 1.4, 1 x wyjście słuchawkowe
Głośniki 2W x 2
Regulacja wysokości 100 mm
Nachylenie -5°~+20°
Waga z podstawą 8.34 kg
Waga bez podstawy 6.22 kg
Dodatkowe funkcje Black Equalizer, Game Assist, Aim Stabilizer, OSD Sidekick, Flicker-Free, Low Blue Light

Dodaj komentarz

1 × pięć =