Logitech G309: Szybkość i precyzja w jednym

Logitech G309: Granie na wyższym poziomie

Logitech, znany lider w dziedzinie technologii gamingowych, przedstawił najnowszy model myszy – Logitech G309 LIGHTSPEED. Ten bezprzewodowy model wyznacza nowe standardy w kategorii sprzętu dla graczy, łącząc w sobie zaawansowaną technologię, lekkość oraz niezawodność, czyniąc go idealnym wyborem dla każdego entuzjasty gier.

Jednym z kluczowych atutów G309 LIGHTSPEED jest kompatybilność z systemem ładowania Logitech G PowerPlay. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się grą bez potrzeby używania tradycyjnych baterii AA, co redukuje wagę myszy o 18 gramów. Dodatkowo, mysz wyposażona jest w sensor HERO 25K, który jest nie tylko wyjątkowo energooszczędny, ale także zapewnia ponad 300 godzin ciągłej gry na jednej baterii AA w trybie LIGHTSPEED i ponad 600 godzin w trybie Bluetooth.

Logitech G309

Nowatorska technologia LIGHTSPEED gwarantuje wydajność porównywalną z myszami przewodowymi, oferując przy tym pełną swobodę ruchów bez opóźnień. Co więcej, technologia ta umożliwia połączenie dwóch urządzeń LIGHTSPEED do jednego odbiornika, co jest dużym ułatwieniem dla użytkowników posiadających również klawiaturę gamingową Logitech.

Kolejną innowacją w modelu G309 LIGHTSPEED są hybrydowe przełączniki LIGHTFORCE, które łączą w sobie zalety przełączników optycznych i mechanicznych. Dzięki temu, użytkownicy otrzymują niezawodną, błyskawiczną reakcję z odpowiednim, mechanicznym kliknięciem, co znacząco poprawia doznania z gry.

Podsumowując, Logitech G309 LIGHTSPEED to więcej niż tylko mysz – to przemyślana odpowiedź na potrzeby nowoczesnych graczy, którzy oczekują od swojego sprzętu maksymalnej precyzji, niezawodności i komfortu. Bez wątpienia, G309 LIGHTSPEED jest świetną myszą gamingową, ustanawiając nowe standardy w zakresie wydajności i ergonomii. Logitech G309 LIGHTSPEED jest dostępny w kolorach czarnym i białym, a jego cena detaliczna wynosi $79.99.

Logitech G309

Parametr Wartość
Typ połączenia LIGHTSPEED Wireless, Bluetooth
Sensor HERO 25K
Rozdzielczość DPI 100 – 25,600
Waga z baterią AA 86 g
Waga z POWERPLAY 68 g
Czas pracy na baterii 300+ godzin (LIGHTSPEED), 600+ godzin (Bluetooth)
Przełączniki LIGHTFORCE hybrydowe optyczno-mechaniczne
Maksymalne przyspieszenie >40G
Maksymalna prędkość >400 IPS
Programowalne przyciski 6
Kompatybilność POWERPLAY Wireless Charging System
Dostępne kolory Czarny, Biały
Cena sugerowana $79.99
Gwarancja  2 lata

Dodaj komentarz

osiemnaście + trzy =