NVIDIA SHIELD TV otrzymuje aktualizację

NVIDIA SHIELD TV otrzymuje aktualizację Experience 8.2.3

Nvidia wprowadza niewielką aktualizację do swojej linii produktów NVIDIA SHIELD TV. Aktualizacja SHIELD Experience 8.2.3 nie jest aktualizacją systemu operacyjnego którym to systemem w SHIELD TV jest Android TV 9. Nowa aktualizacja uaktualnia poziom poprawek zabezpieczeń i obsługę nowych akcesoriów. Po zaktualizowaniu do najnowszej wersji urządzenie będzie miało poziom poprawek bezpieczeństwa z kwietnia 2021 r. oraz kilka innych usprawnień.

NVIDIA SHIELD Experience 8.2.3 – pełna lista usprawnień:

– Aktualizacja zabezpieczeń systemu Android do kwietnia 2021 r

– Poprawia ponowne połączenie z kontrolerami opartymi na Control4 IP

– Dodaje obsługę kontrolerów SCUF Infinity4PS, SCUF Impact i SCUF Prestige

– Dodaje obsługę połączenia pojedynczego odbiornika USB z urządzeniami peryferyjnymi Corsair SLIPSTREAM WIRELESS:   KLAWIATURA K57 RGB, MYSZ DARK CORE RGB PRO, BEZPRZEWODOWY ZESTAW SŁUCHAWKOWY VIRTUOSO RGB

 Konfiguracja z pojedynczym USB wymaga oprogramowania iCUE oraz komputera PC lub MAC

Pierwsze modele urządzenie Shield Android TV zostały zaprezentowane w 2015 roku i z biegiem lat dorobiły się kilku wersji. Bezsprzecznie jest to najlepsza przystawka do TV jaka powstała i mimo swoich lat nadal jest jedną z najszybszych i najlepszych rozszerzeń do TV. Jak widać Nvidia dba o użytkowników NVIDIA SHIELD TV systematycznymi aktualizacjami, uważa się, że niebawem ukaże się aktualizacja systemu operacyjnego do wersji Android TV 10 a nawet 11.

1 komentarz do “NVIDIA SHIELD TV otrzymuje aktualizację”

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − dwa =